Kılıçkaya Alparslan Varol Hukuk Bürosu (KAV)

"KAV Hukuk Bürosu alanında uzman kadrosuyla, kanunlara, meslek ilkelerine ve milletlerarası genel hukuk kurallarına uygun olarak adalet hizmetinin en iyi biçimde yerine getirilmesi ve müvekkil haklarının en üst seviyede korunmasını sağlamak üzere çalışmaktadır."

KILIÇKAYA-ALPARSLAN-VAROL Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk Bürosu otuz yılı aşkın süredir, merkezi Ankara olmak üzere, ulusal ve uluslararası mecralarda hukukun her alanında faaliyetlerini yürütmektedir. 1990 yılında Av. Sinan KILIÇKAYA tarafından kurulan büromuz, kurucu ortakları olan Av. Sinan KILIÇKAYA, Av. Alaaddin VAROL ve Av. Murat ALPARSLAN ile birlikte, kurulduğu günden itibaren nitelikli ve istikrarlı çalışma yapısıyla, Türkiye'nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Kav Hukuk Bürosu, alanında uzman 7 kişilik avukat olmak üzere 15 kişilik çalışan kadrosuyla, kanunlara, meslek ilkelerine uygun olarak adalet hizmetinin yerine getirilmesi ve müvekkil haklarını en üst düzeyde korunması üzere çalışmaktadır.

Büromuz, her gün değişen ve artan hukuki ihtiyaçlar kapsamında, sonuç odaklı, hızlı, güvenilir, etkili ve müvekkil ihtiyacına yönelik çözümler sunan uzman kadromuzla avukatlık, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk çerçevesinde hukuki hizmet vermektedir.

Büromuz, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri mülkiyet hukuk, İcra iflas hukuku, İş hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ceza hukuku ve İdare Hukuku başta olmak üzere  uzman kadrosu ile hukukun her alanında profesyonel hukuk hizmeti vermektedir. Hukuk hizmetini, otuz yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübemiz profesyonel, etkin,  hızlı ve en önemlisi müvekkil menfaatine yönelik gerçekleştirmek bizlerin birincil önceliği olup, birçok kurum, ticari işletme ve şahsa avukatlık, arabuluculuk ve hukuki danışmalık hizmeti vermektedir.

Tecrübemiz, etkin, disiplinli, hızlı sonuç almaya yönelik çalışmalarımız ve müvekkil haklarını en üst düzeyde korunması gayemizle çalışmalarımızı gerçekleştirmek büromuzun birincil önceliğidir.

Adalet mülkün temelidir.